Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bajeczna księga" w wykonaniu grupy "Motylki" z Sypniewa


Wpis dodał(a) Marta Sobczyk
rok temu, wyświetleń 265


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Motylki” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczyły w III edycji projektu „Bajeczna księga”. Każde z dzieci nie mogło się doczekać dnia, w którym to ono będzie mogło zabrać księgę do domu.  W domu całe rodziny wspólnie pisały kolejne strony bajki oraz wykonywały śliczne ilustracje, a dzieci próbowały samodzielnie czytać strony napisane przez poprzedników. Nasza wersja bajki „Kicany berek i noc rozterek” tak naprawdę zamieniła się w kilka dni i nocy rozterek. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością wymyślając aż 9 nowych bohaterów, których połączyła niezwykła przyjaźń i zjednoczenie w walce o lek dla chorego motylka Agatki. Duma rozpiera, kiedy 5-6 latki wykazują się taką wrażliwością, przekładając zdrowie ponad wszystko.  

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marta SobczykWyślij wiadomość
do Marta Sobczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Marta Sobczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!