Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bajeczna księga" w wykonaniu grupy "Motylki" z Sypniewa


Wpis dodał(a) Marta Sobczyk
7 dni temu, wyświetleń 41


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Motylki” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczyły w III edycji projektu „Bajeczna księga”. Każde z dzieci nie mogło się doczekać dnia, w którym to ono będzie mogło zabrać księgę do domu.  W domu całe rodziny wspólnie pisały kolejne strony bajki oraz wykonywały śliczne ilustracje, a dzieci próbowały samodzielnie czytać strony napisane przez poprzedników. Nasza wersja bajki „Kicany berek i noc rozterek” tak naprawdę zamieniła się w kilka dni i nocy rozterek. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością wymyślając aż 9 nowych bohaterów, których połączyła niezwykła przyjaźń i zjednoczenie w walce o lek dla chorego motylka Agatki. Duma rozpiera, kiedy 5-6 latki wykazują się taką wrażliwością, przekładając zdrowie ponad wszystko.  

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marta SobczykWyślij wiadomość
do Marta Sobczyk

Komentarze

Wyślij wiadomość do Marta Sobczyk