🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Zbiórka karmy dla kotków

Wpis dodał(a) Katarzyna Panek ponad 4 lat temu · 430 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Gminne Przedszkole Publiczne w Lubrzy zorganizowało akcje zbierania karmy dla kotów z domu tymczasowego w Opolu. Trafił tam nasz kotek, który przybłąkał się do przedszkola i nikt go nie chciał przygarnąć. Dzieciaki i ich rodzice okazali wielkie serca i bardzo wspomogli właścicielkę domu oraz jej podopiecznych. Pani podczas przekazania darów przedstawiła dzieciom na czym polega jej zadanie, co się dzieje z tymi kotkami i opowiedziała o losach naszego kotka.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Katarzyna Panek Wyślij wiadomość do Katarzyna Panek

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Katarzyna Panek

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera