Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole Samorządowe nr 40 w Kielcach


Wpis dodał(a) Magdalena Suchora
rok temu, wyświetleń 225


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Jak co roku z wielkim sukcesem udała nam się zbiórka darów dla Schroniska Dla Bezdomnych Zwierzat w Dyminach. Tym razem zbieralismy karmę dla kotów z okazji ich święta (17 luty Dzień Kota :)). Oczywiście jak co roku zarazilismy naszą energią i chęcia pomocy wszystkie dzieciaczki w całym przedszkolu, które równie chętnie wzięły udział w akcji :) Cieszymy się, że sprawiło to radośc nie tylko Kotkom , które dostały masę smakołyków, ale przede wszystkim dzieciom, które stwierdziły , że pomaganie jest SUPER!!!!!

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena SuchoraWyślij wiadomość
do Magdalena Suchora

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Suchora

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!