Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zbiórka na rzecz podopiecznych fundacji Ekostraż


Wpis dodał(a) Kamila Bertrandt
tydzień temu, wyświetleń 35


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Okres zimowy to zdecydowanie najtrudniejszy czas dla zwierząt. Wówczas podopiecznych schronisk znacznie przybywa, dlatego bardzo ważne jest zaopatrzenie ośrodków opiekuńczych w niezbędny ekwipunek.

Przedszkole 24 w ramach projektu Bliżej Pieska zorganizowało akcję mającą na celu zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ we Wrocławiu, które podejmuje interwencje na rzecz pomocy skrzywdzonym, bezdomnym i wolno bytującym zwierzętom domowym oraz zwierzętom dzikim, których wiek lub stan uniemożliwia samodzielne przetrwanie na wolności. Celem tego przedsięwzięcia było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji:)

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamila BertrandtWyślij wiadomość
do Kamila Bertrandt

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamila Bertrandt