Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Dzień Kundelka" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bądkowie.


Wpis dodał(a) Katarzyna Gaza
2 tygodnie temu, wyświetleń 41


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25 Października w "Dzień Kundelka" przedszkolaków i dzieci z klas 1-3 odwiedziły Panie z Fundacji Mondo Cane we Włocławku z pieskiem Lolkiem. Organizacja pomaga bezdomnym , chorym i opuszczonym zwierzętom, które straciły nadzieje na lepsze jutro. Dzieci po krótce mogły poznać prace wolontariuszy o wielkim sercu. Największa atrakcją był piesek Lolek, który wykazał się dużą miłością i cierpliwością. Spotkanie było okazją do przekazania karmy dla potrzebujących zwierząt, zbieranej w ramach projektu edukacyjnego "Bliżej Pieska" Serdecznie dziękujemy za wsparcie, pomoc i udział w akacji wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom wychowawcom grup. To dzięki Wam brzuszki futrzaków już nie będą puste. Akcja zbierania karmy trwa do końca listopada, jeżeli ktoś nie zdążył jeszcze wesprzeć zwierząt, to może jeszcze uczynić. Dobro powraca, a uratowane i szczęśliwe zwierzęta są tego najlepszym przykładem.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna GazaWyślij wiadomość
do Katarzyna Gaza

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Gaza