Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Dzień kundelka" w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Wieluniu


Wpis dodał(a) Beata Kubiak
tydzień temu, wyświetleń 32


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzień kundelka to dobry dzień na uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt. W naszym przedszkolu (14 oddziałowym) powstała inicjatywa, by oprócz zajęć i zabaw w poszczególnych grupach, zrobić coś wspólnego – postanowiliśmy wesprzeć schronisko dla zwierząt „Pokochaj Cztery Łapy”. Do akcji włączyły się wszystkie grupy przy dużej akceptacji rodziców. W każdej grupie zbieraliśmy karmę, koce, zabawki i inne akcesoria potrzebne w schronisku. 16 listopada odwiedzili nas pracownicy schroniska z trzema uroczymi kundelkami. Pieski skradły dziecięce serca!
W tym dniu zadziało się dużo dobra i miłości, a każdy przedszkolak został przyjacielem zwierząt! Dzieci dostały pamiątkowe medale i dyplomy. A Pani Kasia - właścicielka schroniska, osoba o ogromnym sercu, podziękowała przedszkolakom wielkim koszem z cukierkami!!!

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Beata KubiakWyślij wiadomość
do Beata Kubiak

Komentarze

Wyślij wiadomość do Beata Kubiak
=