Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Eko Ludek"

Wpis dodał(a) Magdalena Oppenauer

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Eko Ludek” jest zwróceniem uwagi na potrzebę budowania świadomości obowiązku dbania środowisko w jakim żyjemy. Kształtowanie właściwej postawy należy rozpocząć od najmłodszych lat, bowiem świadomość człowieka kształtuje się przez całe życie, jednak jej podstawy każdy zdobywa w dzieciństwie i młodości, kiedy jest wrażliwy na wszystko co go otacza.

W tym roku startuje III edycja projektu pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Fundacji CultureLab.

Serdecznie zapraszamy! Zagladajcie na stronę projektu na FB!

od Magdalena Oppenauer

do Magdalena Oppenauer