Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

BAJECZNA KSIĘGA ZERÓWKOWICZÓW


Wpis dodał(a) Anna Bekier
rok temu, wyświetleń 335


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z oddziału 0A z 5 godzinnego z Przedszkola Miejskkiego Nr 20 Im. "Smoka Felusia" w Mielcu współnie z rodzicami wzięło udział w II edycji projektu Bajeczna Księga. Przez cały rok z wielkim zaangażowaniem zabierali księgę do domu i wspólnie z rodzicami towrzyli kolejne przygody bohaterów, rozwijając i urozmaicając fabułę, wzbogacając całość o niesamowite ilustracje - korzystając z różnorodnych technik. Na szczęście cała historia zakończyła się dobrze. Dzieci i rodzice mieli bardzo dużo radości podczas tworzenia kolejnych fragmentów księgi. Dziękuję im za zaangażowanie! POZDRAWIAMY Z MIELCA!

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna BekierWyślij wiadomość
do Anna Bekier

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Bekier