Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PM nr 2 im Króla Maciusia Pierwszego w Krośnie - grupa Tropiciele


Wpis dodał(a) Natalia Gibadło
6 miesięcy temu, wyświetleń 167


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Stary dąb rosnący na skraju lasu był przepięknym, wysokim i mocnym drzewem...". Wraz z leśnymi przyjaciółmi musiał stawić czoła wielu przeciwnościom. Razem z nimi martwił się, cieszył, świętował nadanie sobie imienia oraz swoje 150. i 151. urodziny.

Czy uda im się przeciwstawić wielkiej suszy i pożarom, budowie drogi szybkiego ruchu oraz planom wąsatego inżyniera i jego załogi? Dowiesz się tego czytelniku z naszej opowieści. Nie dziw się, jeśli spotkasz w niej zwierzęta egzotyczne lub postaci ze znanych baśni. W naszej bajce wszystko jest możliwe.

Jest to opowieść, która ukazuje potęgę przyjaźni, uczy współpracy i dialogu. Nie ważne, czy jest się małą mrówką, czy wielkim dębem, zawsze można mieć wpływ na przyszłe losy.

Księga Tropicieli: https://drive.google.com/drive/folders/1EpTWfA31tGzH-9l_-_qDHtjBzeeY6MVp?usp=sharing

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Natalia GibadłoWyślij wiadomość
do Natalia Gibadło

Komentarze

Wyślij wiadomość do Natalia Gibadło