Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Dzień Kundelka" w Przedszkolu Samorządowym "Niezapominajka" w Nowej Sarzynie


Wpis dodał(a) Leokadia Maczuga
7 dni temu, wyświetleń 49


Wpis został sprawdzony przez moderatora

26 października 2020 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego "Niezapominajka" w Nowej Sarzynie obchodziły "Dzień Kundelka". Pomimo, iż to nietypowe święto - jest wyjątkowo pouczające. Zwraca uwagę na los najlepszego przyjaciela człowieka, jakim jest niewątpliwie pies. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność. Podczas zabaw i zajęć przedszkolaki  miały okazje poznać różne rasy psów oraz przypomnieć sobie, jakie obowiązki i odpowiedzialność związana jest z posiadaniem psa lub każdego innego zwierzątka. Wychowankowie poznali również pozycję “żółwika” na wypadek ataku agresywnego psa oraz wykonali prace plastyczne, których tematem przewodnim był oczywiście pies. Jak co roku nie zapomnieliśmy także o najbardziej potrzebujących pieskach i postanowiliśmy wesprzeć schronisko "Kundelek" w Rzeszowie, organizując w naszym przedszkolu dla nich zbiórkę żywności i akcesoriów. Wszystkim wspierającym Akcję - dziękujemy! 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Leokadia MaczugaWyślij wiadomość
do Leokadia Maczuga

Komentarze

Wyślij wiadomość do Leokadia Maczuga