Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Niepubliczne Przedszkole Klub Malucha w Suchej Beskidzkiej grupa Promyczki


Wpis dodał(a) Victoria Wrona
miesiąc temu, wyświetleń 110


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z grupy „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Klub Malucha wraz z pomocą swoich rodziców stworzyły przepiękne opowiadanie pt. „Ratujmy nasz dom”. 

Opowiadanie przedstawia losy dębu, który jest domem wielu zwierząt. Mieszkańcy dębu robią wszystko by ocalić swój dom. Proszą także o pomoc swojego przyjaciela Piotrusia. Ostatecznie drzewo zostaje uratowane, a zwierzęta wyprawiają wielką ucztę na znak wygranej.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonały swoje zadanie. Włożyły w to bardzo dużo swojej pracy. Bajeczna Księga na pewno będzie miała szczególne miejsce w naszym kąciku czytelniczym. Naszym kochanym przedszkolakom gratuluję pomysłowości oraz cudnego wykonania.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Victoria WronaWyślij wiadomość
do Victoria Wrona

Komentarze

Wyślij wiadomość do Victoria Wrona