Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu "Bliżej Pieska".


Wpis dodał(a) LUCYNA MACH
miesiąc temu, wyświetleń 83


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z grupy  „Motylki”  z Przedszkola Publicznego nr 1 w Szczucinie przystąpiły do realizacji projektu „Bliżej Pieska”.  Zgodnie z założeniami projektu podjęliśmy działania mające na celu uwrażliwienie dzieci na niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom. W miesiącu grudniu przeprowadziliśmy  zbiórkę karmy dla bezdomnych  piesków z przytuliska „Reksio” w Szczucinie. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem, za co bardzo dziękujemy rodzicom i oczywiście przedszkolakom. W tym roku zima nie szczędziła nam ani śniegu, ani mrozu, dlatego przedszkolaki postarały się o karmniki, które zostały zawieszone w ogrodzie przedszkolnym. Oczywiście przyniosły również karmę i słoninkę dla ptaszków. Mamy nadzieję, że podjęte działania ukształtują u naszych dzieci wrażliwość na krzywdę i nawyk pomagania potrzebującym zwierzętom.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od LUCYNA MACHWyślij wiadomość
do LUCYNA MACH

Komentarze

Wyślij wiadomość do LUCYNA MACH