Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Napełnij miskę" akcja zbierania karmy w Przedszkolu nr 13 w Elblagu


Wpis dodał(a) Anna Piotrowska
tydzień temu, wyświetleń 51


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Z okazji przypadającego w miesiącu lutym Światowego Dnia kota w naszym przedszkolu została przeprowadzona akcja „Napełnij miskę”. Rodzice wraz z przedszkolakami bardzo chętnie zaangażowali się w zbiórkę pożywienia. W grupach zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne, dzięki którym dzieci zrozumiały potrzeby zwierząt przebywających w schronisku, budowały w sobie empatie i troskę o zwierzęta, zostały dzieciom przekazanie informacje na temat prawidłowej opieki nad zwierzętami, wyrabianie szacunku dla zwierząt,  rozwijanie aktywności twórczej: językowej, ruchowej, plastycznej, muzycznej, integracja grup przedszkolnych. Dzień wspaniały mimo trudnej, panującej pandemii. Serdecznie pozdrawiają wychowawcy i dzieci z Przedszkola nr 13 w Elblągu.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna PiotrowskaWyślij wiadomość
do Anna Piotrowska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Piotrowska