Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna księga Tropicieli z Torunia


Wpis dodał(a) Ewa Piórkowska
5 miesiące temu, wyświetleń 162


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W Październiku 2020 r. Grupa Tropiciele z Przedszkola Miejskiego Nr 11 im. Tony Halika w Toruniu wraz z rodzicami rozpoczęła tworzenie Bajecznej księgi „Ratujmy nasz dom”. Ze względu na bezpieczeństwo związane z korona-wirusem podjęto decyzje, że księga będzie powstawać 2 torowo. Ponieważ grupa korzysta z aplikacji Teams, powstała specjalna zakładka Bajeczna księga w której na bieżąco umieszczane są kolejne rozdziały w postaci prezentacji PowerPoint. Oraz książka tradycyjna uzupełniana przez nauczyciela. Co tydzień dzieci chętnie zgłaszają się aby stworzyć kolejny rozdział. https://drive.google.com/file/d/1g5oxzW9uAAcue4wlLoQ1sZcnM09IvUnS/view?usp=sharing

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa PiórkowskaWyślij wiadomość
do Ewa Piórkowska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Piórkowska