Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla przedszkolaka - zbiórka dla Szpitala Klinicznego w Białymstoku


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
ponad 3 lat temu, wyświetleń 419


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W listopadzie 2020 podjęliśmy decyzję o udziale Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku w projekcie „Książka dla przedszkolaka” pod patronatem czasopisma „Bliżej Przedszkola”. Założeniem była zbiórka dziecięcych książek i materiałów papierniczych, które zostaną przekazane małym pacjentom z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oddziału onkologii i hematologii.

Dzieci i rodzice bardzo chętnie włączyli się do projektu.  Zebraliśmy bardzo dużo książek oraz różnorodne materiały plastyczne: bloki rysunkowe, wycinanki, bibułę, kredki, mazaki, nożyczki, kleje.

Pomoc innym uczy nas pokory wobec życia. Podjęte działania wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych. Integrują środowisko, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Ewa Kalinowska i Kamila Ostrowska  -

nauczycielki z Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!