Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Dzień Kundelka"


Wpis dodał(a) Izabela Kuć
rok temu, wyświetleń 244


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa zerówkowiczów "Jeżyki" z Przedszkola nr 2 W Lublinie zapoznawały się z światem czworonoznych przyjaciół. W ramach całego dnia poznawały rózne rasy psów oglądając albumy o psach, swobodnie wypowiadały się na temat psów, które maja w domach. Poznały budowę psa oraz rolę jaką pies odgrywa w życiu człowieka. Wykonały prace plastyczne pt. "Moj wymarzony pies", które sawisły w naszej galeri. Słuchały równiez książki o wyjątkowym kundelku - Juniorze, który był opiekunem osób starszych (B. Gawryluk "Junior - opiekun soób starszych"). W ten sposób poznały jak ważny może być pies w życiu osób starszych oraz w jaki sposób można stworzyć nowy dom dla psa ze schroniska. Na koniec uczyły się "Jak postepować  z psem", podczas zabawy w której układały zachowania poprawne i nie w stosunku do zwierząt. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Izabela KućWyślij wiadomość
do Izabela Kuć

Komentarze

Wyślij wiadomość do Izabela Kuć