Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kundelka


Wpis dodał(a) KAROLINA SZYMAŃSKA
tydzień temu, wyświetleń 45


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25.10. obchodzimy Dzień Kundelka, a sam miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Z tego właśnie powodu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy oraz koców dla podopiecznych schroniska w Dąbrówce.„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę” – to pierwsze słowa polskiej ustawy o ochronie zwierząt. W tę wiedzę należy wyposażać społeczeństwo – a najlepiej zacząć właśnie od dzieci, od ich fascynacji światem, przyrodą i zwierzętami, która w prosty sposób może być przekształcona w wiedzę praktyczną: jak właściwie traktować zwierzęta, dbać o nie, porozumiewać się z nimi. Dzieki zbiórce karmy dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od KAROLINA SZYMAŃSKAWyślij wiadomość
do KAROLINA SZYMAŃSKA

Komentarze

Wyślij wiadomość do KAROLINA SZYMAŃSKA