Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z psem


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
ponad 4 lat temu, wyświetleń 673


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci 5-letnie z Przedszkola Samorządowego nr 31 na zajęciach miały niezwykłego gościa, był to pies Brecker i jego właścicielka. W czasie tego spotkania dzieci uczyły się prawidłowych zachowań w  bezpośrednim kontakcie ze psem. Przedszkolaki dowiedziały się co to znaczy mieć zwierzę i jakie wiążą się z tym obowiązki: karmienie,  pielęgnacja, spacery, zabawa i … sprzątanie po swoim psie.  Podczas zajęcia dzieci oglądały elementy tresury i zabawy. Spotkanie to pozwoliło dzieciom na poszerzenie wiedzy o świecie zwierząt, które posiada człowiek i jest za nie odpowiedzialny. Zajęcia te sprawiły dzieciom wiele radości, były interesujące i pouczające.

Dzieci wspólne z nauczycielką podjęły decyzję o pomocy psom z Białostockiego Schroniska - zbiórce pokarmu.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka