Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PODSUMOWANIE PROJEKTU "BAJECZNA KSIĘGA" W PRZEDSZKOLU W GRABÓWCE


Wpis dodał(a) Agnieszka Sawicka
7 miesięcy temu, wyświetleń 131


Wpis został sprawdzony przez moderatora

   W roku szkolnym 2019/2020 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Grabówce wzięły udział w projekcie czytelniczym "Bajeczna Księga". Rozpoczęliśmy przygodę z biedronką w placówce. Los tak sprawił, że zostaliśmy w domach. Mimo to, udało się nam w czasie pandemii zaprosić dzieci i ich rodziców do zabawy z biedronką. Bardzo się cieszymy, że nasza grupa (obecnie III), zdobyła w tym ogólnopolskim projekcie wyróżnienie.

   Już we wrześniu, po powrocie do przedszkola, zorganizowaliśmy uroczyste podsumowanie projektu. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i biedronki. Urządziliśmy sobie bal, podczas którego na "bajecznej łące" (stworzonej przez dzieci), można było zobaczyć obok biedronki także inne stworzenia. To spotkanie, było po raz kolejny dobrą okazją do przypomnienia sobie jakże ważnej prawdy, że każdy z nas jest inny i wyjątkowy. Dzięki temu świat jest bardziej kolorowy, różnorodny. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu wszystkich przedszkolaków za tak cenny projekt.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka SawickaWyślij wiadomość
do Agnieszka Sawicka

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Sawicka