Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczne Księga w grupie Kangurków


Wpis dodał(a) Dominika Węglarska
5 miesięcy temu, wyświetleń 163


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z grupy Kangurków niezwykle ochoczo wzięły udział w projekcie Bajeczna Księga. Dzieci wraz z rodzicami tworzyły kolejne rozdziały bajki o Zielonej Biedronce. Naszą tytułową bohaterkę spotkało wiele przygód, w których uczestniczyła ona i jej nowi przyjaciele. Dzieci wraz z rodzicami tworzyły kolejne rozdziały przygód tytułowej Biedronki i uzupełniały je pięknymi obrazkami. Wspólnie z całą grupą czytaliśmy kolejne rozdziały przygód naszej bohaterki i zastanawialiśmy się, co jeszcze może jej się przydarzyć. Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udział w tym pięknych projekcie, który rozbudził zainteresowania czytalnicze wśród naszych przedszkolaków.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dominika WęglarskaWyślij wiadomość
do Dominika Węglarska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dominika Węglarska