🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Rozwój mowy społecznej u dzieci w wieku przedszkolnym

Wpis dodał(a) Beata Jakowiec-Pióro ponad 6 lat temu · 640 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Dziecko wkłada ogrom trudu w proces opanowania mowy, szczególnie jeśli przyjdzie mu eliminować różne jej zaburzenia. Wiek przedszkolny to również czas, kiedy kształtują się umiejętności językowe dzieci. Jest to okres, w którym zaczyna się kształtować świadomość językowa. Dziecko uczy się wymaić słowa, a oprócz tego kojarzyć z nimi znaczenia. Tylko w ten sposób staną się symbolem osób, przedmiotów, czynności i zjawisk, które reprezentują.
Barbara Ozymko-Galińska
Beata Jakowiec-Pióro
Przedszkole nr 12 w Koszalinie

Dołączone pliki

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Beata Jakowiec-Pióro

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera