Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Bajeczna Księga Puchatków z Chatki Małolatka w Tychach
Wpis został sprawdzony przez moderatora
PUchatki z Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego CHATKA MAŁOLATKA w Tychach bardzo lubią projekty czytelniczne. Jednym z nich jest comiesięczna wizyta w biblotece, gdzie pod okiem P. Oli podejmują różne wyzwania, same wypożyczają ksiąki, które każdego dnia po podwieczorku sobie czytamy. Inne czytelnicze działania to: udział a także tworzenie różnych teatrzyków, występowanie dla innych dzieci, rodziców, nauczycieli, wymyślanie bajek, konkursy recytatorskie. Ostatnio Puchatki bardzo polubiły Pana Kleksa. JEDNAK pomysł na stworzenie BAJECZNEJ KSIĘGI był strzałem w dziesiątkę. Dzieci, jak również rodzice z niecierpliwością czekaja na swoją kolej. Bajeczna Księga stała się PRZEBOJEM a przygód naszych biedronek nie znajdziemy w żadnej innej ksiażce. Nosimy się z zamiarem żeby wydrukować naszą księgę w prawdziwej drukarni (może Blizej Przedszkola pomoże?!) Byłby to najlepszy prezent dla dzieci na zakończenie roku szkolnego!
Bajeczna księga
Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Krystyna Stachoń
Wyślij wiadomość
do Krystyna Stachoń
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.