Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu "Bliżej Pieska" w MP nr 44 w Rudzie Śląskiej


Wpis dodał(a) Natalia Gotowicka
8 miesięcy temu, wyświetleń 180


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25. października obchodziliśmy Dzień Kundelka. W ten dzień odbyły się zajęcia dydaktyczne, których głównym celem było uwrażliwienie dzieci na krzywdę zwierząt zamieszkujących schronisko. Porozmawialiśmy o tym jak możemy pomóc takim zwierzakom, które spotkał taki smutny los, a następnie zrobiliśmy gimnastykę z pluszowymi przyjaciółmi. Dodatkowo przez cały miesiąc październik prowadziliśmy akcję charytatywną dla schroniska TOZ Fauna w Rudzie Śląskiej. Udało nam się wspólnymi siłami zebrać potrzebne koce, jedzenie oraz środki higieniczne dla mieszkańców schroniska. 13. listopada odwiedziła nas kierownik schroniska wraz z jednym podpopiecznych - suczką Sarą i przeprowdaziła ciekawe zajęcia edukacyjne z zakresu opieki nad zwierzętami. W ramach podziękowania przekazaliśmy podarunki dla psiaków i kociaków ze schroniska. To był wspaniały dzień :).

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Natalia GotowickaWyślij wiadomość
do Natalia Gotowicka

Komentarze

Wyślij wiadomość do Natalia Gotowicka