Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga


Wpis dodał(a) Patrycja Kowalska
7 miesięcy temu, wyświetleń 139


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Bajeczna Księga" trafiła tym razem do rąk Przemka. Wraz z mamą postanowili kontynuować sen zielonej biedronki. W nim, nasza bohaterka cierpliwie czekała na ogłoszenie wyników konkursu. " Dobrze wiedziała, że uczesników jest wiele, a korona tylko jedna". Jednak dla Zuzi nie było to już najważniejsze. Najbardziej cieszyła się z tego, że poznała Tosię i Marsycie a także Pszczółka. 

Jednak ten sen nie był bajkowy. Podczas próby ogłoszenia wyników zerwał się wiatr i zaczął padać deszcz a koperta z imieniem zwycięzcy, niestety zamokła. 

 Grupa czterolatków już nie może się doczekać dalszej części. Wciąż zadają pytania, czy kopertę da się uratować? A może Zuzia obudzi się ze snu?. Tego dowiemy się już we wtorek :)
 

 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Patrycja KowalskaWyślij wiadomość
do Patrycja Kowalska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Patrycja Kowalska