Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga


Wpis dodał(a) Patrycja Kowalska
rok temu, wyświetleń 190


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Bajeczna Księga" trafiła tym razem do rąk Przemka. Wraz z mamą postanowili kontynuować sen zielonej biedronki. W nim, nasza bohaterka cierpliwie czekała na ogłoszenie wyników konkursu. " Dobrze wiedziała, że uczesników jest wiele, a korona tylko jedna". Jednak dla Zuzi nie było to już najważniejsze. Najbardziej cieszyła się z tego, że poznała Tosię i Marsycie a także Pszczółka. 

Jednak ten sen nie był bajkowy. Podczas próby ogłoszenia wyników zerwał się wiatr i zaczął padać deszcz a koperta z imieniem zwycięzcy, niestety zamokła. 

 Grupa czterolatków już nie może się doczekać dalszej części. Wciąż zadają pytania, czy kopertę da się uratować? A może Zuzia obudzi się ze snu?. Tego dowiemy się już we wtorek :)
 

 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Patrycja KowalskaWyślij wiadomość
do Patrycja Kowalska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Patrycja Kowalska