Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kosmosu


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 762


Wpis został sprawdzony przez moderatora

27.03.2019 r. starszaki „wyruszyły” w niesamowitą podróż, podczas której odkrywały tajemnice Kosmosu. Wczesnym rankiem dzieci odwiedziła mama Hani, która zaproponowała im wspólne wykonanie Układu Słonecznego. Przedszkolaki szybko zabrały się do pracy – za pomocą specjalnych gąbeczek, farb plakatowych, sztucznego śniegu oraz brokatu powstały przepiękne planety. Po skończonej pracy przyszedł czas na kosmiczne zagadki, „Wyścigi kosmitów na Księżycu”, poznanie stroju kosmonauty, zabawy matematyczne z wykorzystaniem rakiet, statków kosmicznych oraz naukę czytania. Po dzisiejszych zajęciach każdy przedszkolak może się pochwalić imponującą wiedzą dotyczącą wszechświata. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu rekwizytów, a także mamie Hani za poświęcony czas;)


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się