Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

FILMONIADA


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 421


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki znalazły również czas na rozrywkę! 21.03 wzięły udział w Dziecięcym Festiwalu Sztuki Filmowej organizowanej przez CK 105 w Koszalinie. Po uroczystym otwarciu imprezy przez Prezydenta Miasta, wszystkie dzieci pomaszerowały kolorowym korowodem prowadzonym przez ulubionych bohaterów bajek w kierunku kina Kryterium. Przywódcą starszaków był Gangamel. Trasa skrywała niespodzianki - pokaz magii, zabawy taneczne.  Najaktrakcyjniejsze okazały się jednak warsztaty plastyczne, które bardzo przypadły do gustu sześciolatkom. Wszyscy bowiem byli zachwyceni i bardzo zaangażowani.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się