Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przegląd recytatorski w języku angielskim


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 370


Wpis został sprawdzony przez moderatora

19.03.2019 r. w Przedszkolu nr 21 w Koszalinie odbył się II Miejski Przegląd Recytatorski Przedszkolaków w języku angielskim. Naszą placówkę reprezentował Antoś. Wygłosił on utwór nieznanego autora pt. "The spring". Przegląd urozmaiciły występy artystyczne małych gospodarzy, które wywołały na twarzach uczestników wiele radości. Po wielkim oczekiwaniu jury ogłosiło wyniki konkursu. Wszystkie dzieci zdobyły pierwsze miejsce, otrzymały nagrody i upominki. Antoś ponadto został wyróżniony za akcent oraz  stopień trudności wiersza i tym samym zdobył dodatkową nagrodę! Gratulujemy!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się