Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W CENTRUM OGRODNICZYM


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 333


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W marcu starszaki udały się również do Centrum Ogrodniczego "Eldorado". Mali badacze wzbogacali swoją wiedzę na temat pracy ogrodnika,  poznawali za pomocą zmysłów różne, często dla nich nowe, gatunki roślin.  Punktem kulminacyjnym wizyty było posadzenie w doniczkach kwiatów  oraz cebulek, które sześciolatki mogły zabrać do przedszkola. Wszystkie dzieci zrobiły tzw. dobre wrażenie na pracownikach Centrum - wykazały się bowiem doskonałą znajomością nazw roślin oraz warzyw. Dziękujemy za zaproszenie, jak również fantastyczną lekcję przyrody.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!