Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

English Songs


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 486


Wpis został sprawdzony przez moderatora

20.02.2019 r. W Centrum Kultury 105 odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej „English Songs” organizowany przez Przedszkole nr 12. Naszą placówkę reprezentowała Ala, która zaśpiewała znany i lubiany przez dzieci utwór J. Timberlake’a pt. „Can’t stop the feeling”. Celem przeglądu było m.in. rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, doskonalenie zdolności wokalnych. Jury po wysłuchaniu utworów prezentowanych przez wszystkich uczestników stwierdziło, iż każde z nich zasługuje na zajęcie najwyższego miejsca na podium. Serdecznie gratulujemy Ali!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka