Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Dinozaura


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 1536


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wielką niespodzianką dla przedszkolaków było poznawanie dinozaurów. Dzieci wcielając się w rolę panteologów dokonywały niesamowitych odkryć – wydobywały dinozaury ze skał, odkopywały z piasku ich zagubione szkielety, ratowały jajo pterodaktyla z zamarzniętej były lodu. Wszystko oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi takich jak młotki, pędzle, czy też lupy. Ponadto starszaki miały możliwość odszukania poprawnych nazw przyniesionych z domu eksponatów w encyklopedia oraz czasopismach, przeniesienia w „butach tyranozaura” jaja diplodoka, czy też zbudowania szkieletów przedstawicieli różnych gatunków dinozaurów przy użyciu tablicy multimedialnej. Nie zabrakło także wykonania wspólnej pracy plastycznej, czy też utrwalenia zapisów graficznych liter. Radości na twarzach dzieci nie było końca!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka