Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kochamy ptaki!


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 4 lat temu, wyświetleń 645


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach uczestniczyły niedawno w spotkaniu z ptakami drapieżnymi. Miały okazję podziwiać je z bliska, a nawet trzymać na swoich rękach. Obserwowały z wielkim zainteresowaniem ich zachowanie oraz przelot po sali rekreacyjnej. Z wielką uwagą słuchały ciekawostek z ich życia. Teraz podczas zimy opiekują się ptakami, które spotykają na swoich osiedlach, czy w ogrodzie przedszkolnym. Systematycznie dokarmiają je w karmnikach – troszczą się o swoich skrzydlatych przyjaciół. Wiedzą doskonale, że jest im trudno przeżyć zimowe miesiące. Dzieci kochają wszystkie ptaki i te drapieżne, których nie spotykają na co dzień i te pospolite, które towarzyszą nam w mieście.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!