SÓWKI - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wpis dodał(a) Małgorzata Kruczek

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, 23.01.2019 r. dzieci z grupy „Sówki” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

W przygotowanym programie artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli.

Następnie przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki i laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

od Małgorzata Kruczek

do Małgorzata Kruczek