Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Zwierzęta są wśród nas
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W ciągu całego roku szkolnego przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola często rozmawiają o zwierzętach i ich potrzebach. Zajęcia dotyczące zwierząt są dla dzieci bardzo ciekawe, a bezpośredni kontakt z nimi zawsze wzbudza duże emocje. Dlatego często wyruszamy w piesze wycieczki, aby obserwować naturalne środowiska zwierząt: las, staw, ogródki. Staramy się również obserwować zwierzęta w sztucznych warunkach, jak gospodarstwa agroturystyczne czy prywatne hodowle. Ważne jest, aby dzieci rozumiały potrzebę opieki nad zwierzętami i miały chęć niesienia im pomocy.
Bliżej Pieska
Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Monika Rutkowska
Wyślij wiadomość
do Monika Rutkowska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.