Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 358


Wpis został sprawdzony przez moderatora

20 września dzieci z wszystkich grup świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Swą przygodę zaczęły od przyklejenia do balona przyrzeczeń, który po odliczeniu do 10, poleciał wysoko w górę. Tym sposobem słowa przysięg na pewno zostaną spełnione. „Korowód z transparentami” był kolejną atrakcją przygotowaną dla naszych super przedszkolaków – w rytm ulubionych melodii spacerowały przez bajkową bramą. Nie zabrakło także wyścigów rzędów, układania puzzli, czy też wspólnego tańca, który wywołał na buziach naszych pociech wiele radości. Na koniec każde dziecko otrzymało medal wzorowego przedszkolaka. Impreza udała się znakomicie, przyniosła wielką radość oraz moc niezapomnianych wrażeń.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!