Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 303


Wpis został sprawdzony przez moderatora

20 września dzieci z wszystkich grup świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Swą przygodę zaczęły od przyklejenia do balona przyrzeczeń, który po odliczeniu do 10, poleciał wysoko w górę. Tym sposobem słowa przysięg na pewno zostaną spełnione. „Korowód z transparentami” był kolejną atrakcją przygotowaną dla naszych super przedszkolaków – w rytm ulubionych melodii spacerowały przez bajkową bramą. Nie zabrakło także wyścigów rzędów, układania puzzli, czy też wspólnego tańca, który wywołał na buziach naszych pociech wiele radości. Na koniec każde dziecko otrzymało medal wzorowego przedszkolaka. Impreza udała się znakomicie, przyniosła wielką radość oraz moc niezapomnianych wrażeń.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź