Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Moja Pani z przedszkola - konkurs plastyczny


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 762


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W związku z Dniem Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu ogłoszony został konkurs plastyczny pt. „Moja Pani z przedszkola”, którego celem było m. in: rozwijanie oraz popularyzacja plastycznej twórczości dzieci, skierowanie uwagi na rzeczy ważne z perspektywy przedszkolaka. Konkurs adresowany był do wszystkich dzieci uczęszczających do naszej placówki. 15.10.2018r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Decyzja jury była bardzo trudna, gdyż wszystkie prace były piękne, wyjątkowe, jak również kreatywne. Dlatego też jury przyznało wszystkim uczestnikom konkursu pierwsze miejsce. Pani dyrektor wręczyła przedszkolakom pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Dzieci były zachwycone.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się