Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Optymistyczna flaga dla Niepodległej


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 336


Wpis został sprawdzony przez moderatora

5.11 rodzice i dzieci uczestniczyły w akcji pt. „Optymistyczna flaga dla Niepodległej”, która zorganizowana została z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Polegała ona na stworzeniu, przez całą społeczność przedszkolną, flagi Polski. Rodzice wraz z dziećmi wycinali serduszka (w kolorze białym oraz czerwonym) przy stanowiskach stworzonych w holu przedszkola, a następnie przyklejali je w wyznaczonym na arkuszu papieru miejscu. W ten sposób powstała przepiękna „Optymistyczna flaga”. Celem akcji było m. in. rozwijanie szacunku do ziemi ojczystej, utrwalanie świadomości patriotycznej, budzenie ciekawości poznawczej i zainteresowania własnym krajem, integracja społeczności przedszkolnej. Serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i udział w akcji.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka