Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Andrzejki


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 346


Wpis został sprawdzony przez moderatora

28.11.2018r. sześciolatki obchodziły Andrzejki. Na początku każdy starszak dostał „bilet” do krainy wróżb Czarownicy Alanny, która przygotowała dla nich 6 „kopert niespodzianek”. W pierwszej z kopert przedszkolaki znalazły list, gdzie Alanna ustaliła z dziećmi zasady obowiązujące podczas zabawy i podkreśliła, że andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa! I tak było – dzieci podczas wróżb m.in. poznały imiona swoich przyszłych partnerów, zawody, które będą wykonywały, kiedy dorosną, dowiedziały się, które z nich pierwsze zawrze związek małżeński. Ponadto uczestniczyły w zabawach tanecznych, zawodach pt. „Najdokładniej obrane jabłko”, za pomocą magicznej miotły sprzątały salę z kartek zapisanych nieudanymi zaklęciami czarownicy. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami oraz poczęstunkiem. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże… Pewne jest to, iż przyniosły one przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do fantastycznej zabawy!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się