Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Jesienne klimaty - spotkanie plenerowe


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 5 lat temu, wyświetleń 331


Wpis został sprawdzony przez moderatora

7.11.2018r. Kaja i Filip wzięli udział w XIV plenerze malarskim pt. „Jesienne klimaty”, który odbył się w Przedszkolu nr 13 „Mała Akademia” w Koszalinie. Na początku sześciolatki obejrzały scenkę z udziałem kolorowej jesieni oraz szarugi jesiennej, dzięki której poznały charakterystyczne cechy obu postaci. Po chwili artyści stali już przed sztalugami i w skupieniu tworzyli swoje prace używając jedynie farb klejowych. Towarzyszył im śpiew ptaków, szelest liści, piękne, jesienne promienie słońca. Po zakończonej pracy przyszedł czas na zabawę liśćmi, poczęstunek, odebranie dyplomów oraz upominków. Dziękujemy serdecznie organizatorom za fantastyczną zabawę.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się