Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Z wizytą na poczcie


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 451


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Pocztówkowe przedszkole”, 19.10.18 r. przedszkolaki wybrały się do I Urzędu Pocztowego w Koszalinie. Starszaki m. in. poznały „drogę, jaką musi pokonać list, aby trafić od nadawcy do odbiorcy”, dowiedziały się czym są skrytki oraz datownik, miały możliwość obejrzenia urządzeń, które wykorzystywane są do pracy na poczcie. Dzieci oglądały także klaser, który okazał się być tam perełką, poznały pojęcie: filatelista, wspólnie rozwiązywały krzyżówkę. Przy okazji sześciolatki wysłały przygotowane wcześniej pocztówki do placówek w całym kraju. W podziękowaniu za możliwość spotkania starszaki przygotowały wielki znaczek pocztowy, który wisi obecnie w urzędzie. Dziękujemy mamie Leny za pomoc w zorganizowaniu spotkania, słodki poczęstunek, a także upominki dla dzieci.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka