Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ŻYJMY ZDROWO


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 750


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wszyscy wiemy, co robić aby żyć zdrowo, gorzej czasami z realizacją... Nasi przedszkolacy dbają o swoje zdrowie codziennie i to bardzo sumiennie. Aktywnie uczestniczą w przeróżnych zabawach i zajęciach ruchowych, taneczno-muzycznych, aerobiku, czy kółku sportowym. Mamy również takich, którzy dodatkowo trenują w klubach sportowych, szkółkach – kilka osób rozwija swoje umiejętności w zakresie gimnastyki artystycznej. Oprócz ruchu ważne jest również odżywianie , higiena, i odpoczynek. Nasz przedszkolny jadłospis jest bardzo urozmaicony, a menu planowane zgodnie z obowiązującymi normami i zaleceniami dietetyka. Dzieci mają możliwość samodzielnego komponowania sobie kanapek podczas śniadania. Zanim dojdzie do ich skonsumowania sprawdzają, która jest najbardziej kolorowa, pomysłowa i zdrowsza. Do ich zjedzenia nikogo nie trzeba zachęcać… W tym roku szkolnym realizujemy II edycję projektu zdrowotnego „Klub zdrowego przedszkolaka” oraz VIII edycję programu „Zdrowy Przedszkolak”. Ostatnio przygotowaliśmy prezentację pt. „Żyjmy zdrowo”, którą przedstawiliśmy podczas tegorocznego Festiwalu „Zdrowego Przedszkolaka” w Katowicach-Giszowcu. Idzie zima, więc zadbajmy wszyscy o swoje zdrowie! Powodzenia! W zdrowym ciele zdrowy duch!


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się