Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

KASZTANOWE INSPIRACJE


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 6 lat temu, wyświetleń 783


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wokół nas kolorowa jesień….Zachęca wszystkie dzieci do różnorodnych działań: rekreacyjnych, artystycznych, twórczych, przyrodniczych, czy obserwacyjnych. Ostatnio nazbieraliśmy dużo kasztanów i codziennie wymyślamy mnóstwo zabaw, a pomysłów nam nie brakuje. Te wspaniałe brązowe „cudeńka” nie tylko wzbogacają nasze wspólne działania edukacyjne, ale również mają wpływ na szeroko pojętą relaksację. Cieszmy się nimi póki są błyszczące i nadają się do wykonywania przeróżnych ludków, zwierzątek i stworków. Kiedy wyschną będą nadal dobrym materiałem manipulacyjnym, który znajdzie zastosowanie w naszych codziennych zabawach i zajęciach.

 

Pozdrawiają dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się