Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PRZYJACIEL KSIĄŻKI


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 6 lat temu, wyświetleń 666


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolacy MP nr 52 w Katowicach ostatnio wiele czasu poświęcili bohaterom bajek, baśni i legend. Przenieśli się w świat fantazji i dobrze w nim się czuli. Sami również przygotowali bajkę muzyczną pt. „Jaś i Małgosia”, którą przedstawili szerszej publiczności. Zdobyli też sprawność „Przyjaciela książki”, ponieważ sami są członkami biblioteki przedszkolnej „Bajkowy Pokoik” oraz często uczestniczą w spotkaniach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece - filia 11 w Katowicach. Wykonali także piękne zakładki do swoich własnych książek oraz album pt. „Jaś i Małgosia”.

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się