"Misie" w krainie białego orła

Wpis dodał(a) Beata Ekert

Misie to bardzo dumne z własnego pochodzenia, kultury i pięknego języka przedszkolaki. Choć mają niewiele latek, nie są im obce symbole narodowe, ważne miejsca i zabytki oraz historyczne wydarzenia naszego kraju. Galowy strój, poczet sztandarowy, uroczyste odśpiewanie hymnu oraz powrót pamięcią do wydarzeń sprzed lat to nieodzowny element takich dni w roku jak 11 listopada oraz 3 maja. Daty te mają szczególne znaczenie w  Misiowym kalendarzu uroczystości, zaznaczone biało- czerwoną flagą, symbolizują zawsze ciekawą i niepowtarzalną lekcję patriotyzmu.

Poszukiwacze Przygód - W kraju orła białego

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki pielęgnowały wartości patriotyczne.

od Beata Ekert

do Beata Ekert