Jak przedszkolaki ze Szczodrzykowa dbają o zwierzeta?

Wpis dodał(a) Małgorzata Nowak - Płaczek

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta - przedszkolaki ze Szczodrzykowa także. Dlatego zainspirowani przez swoje panie postanowiliśmy zorganizować zbiórkę karmy, zabawek i kocyków dla zwierzaków ze Schroniska w Skałowie. Kolejnym etapem naszej akcji było odwiedzenie schroniska oraz jego zwiedzanie, a także uczestnczenie w prelekcji dotyczącej właściwego zachowania podczas spotkania z psem, którego nie znamy. Po schronisku i jego zakamarkach oprowadzał nas sam pan kierownik Paweł Kubiak. Spotkanie było bardzo ciekawe i na pewno niektóre dzieci wyjechały ze schroniska z myślą o adoptowaniu jakiegoś zwierzaka. Otrzymaliśmy też niezwykle zoobowiązujący tytuł "Honorowego przyjaciela Schroniska dla zwierzat w Skałowie" - Bardzo dziękujemy :).

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.

od Małgorzata Nowak - Płaczek

do Małgorzata Nowak - Płaczek