Polecamy Teatr Kultureska w Krakowie!

Teatr Kultureska w Krakowie!

ponad 5 lat temu Czas na teatr

Teatr Kultureska zaprasza na wyjątkowe spektakle w Krakowie na ul. Łokietka 60! To autorskie profesjonalne widowiska teatralne, skierowane do dzieci od 3 roku życia. Oprócz comiesięcznych bajek, Teatr Kultureska zaprasza przedszkola na magiczny spektakl mikołajkowy „Elfy Trzy” – już w grudniu! Repertuar dostępny na stronie: www.kultureska.pl/repertuar

Przestawienia utrzymane są w przyjaznej dla dzieci formie musicalowej - wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Każdy spektakl opatrzony jest barwną scenografią, ręcznie robionymi kostiumami i wyjątkowymi efektami specjalnymi. To widowiska interaktywne, które angażują dzieci w różnorodne zadania i uczą przez wspólną zabawę.

Już na początku października wyjątkowy musical o tematyce ekologicznej pt. „Skrzydlaty Odlot”!

Więcej informacji:

Aleksandra Warchał