Natalia Suleja dodał(a) konkurs 3 miesiące temu
WYNIKI -KONKURS ,,RUCH TO ZDROWIE- JAK AKTYWNIE SPĘDZAM CZAS WOLNY ZIMĄ?
Natalia Suleja dodał(a) konkurs rok temu
,,Moja ulubiona postać z wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima"
Natalia Suleja dodał(a) konkurs rok temu
Ogólnopolski konkurs plastyczny
Przedszkole nr 2 we Włoszakowicach, Oddział Krzycko Wielkie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.
Ogólnopolski konkurs plastyczny
Biblioteczka Przedszkolna
Przedszkole nr 2 we Włoszakowicach, Oddział w Krzycku Wielkim utworzyło Biblioteczkę Przedszkolnądla dzieci i ich rodziców.Książki wymieniane są co tydzień, a chętnych do wypożyczania
Zbiórka karmy dla zwierząt