maria mirecka dodał(a) konkurs 6 miesięcy temu
JESIENNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ- CO PRZYNIESIE JESIEŃ?- edycja III
Zapraszamy do udziału w JESIENNYM KONKURSIE PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - edycja III dla grup przedszkolnych. Regulamin konkursu w załączniku.
maria mirecka dodał(a) konkurs rok temu
JESIENNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - CO PRZYNIESIE JESIEŃ? - edycja II
Zapraszamy do udziału w JESIENNYM KONKURSIE PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - edycja II dla grup przedszkolnych. Regulamin konkursu w załączniku.
maria mirecka dodał(a) konkurs ponad 2 lat temu
JESIENNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ- CO PRZYNIESIE JESIEŃ?
maria mirecka dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu
Ogłoszenie wyników konkursu regionalnego
maria mirecka dodał(a) wpis ponad 3 lat temu
Zbiórka dla schroniska
Przedszkolaki z Przedszkola nr 4 w Elblągu wraz z całą kadrą przeprowadziły zbiórkę artykułów niezbędnych w niesieniu pomocy dla zwierzaków z elbląskiego schroniska.
maria mirecka dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu
Wyniki kreatywnego konkursu fotograficznego KOSZYK PANI JESIENI
maria mirecka dodał(a) konkurs ponad 4 lat temu
Wyniki konkursu plastycznego JESIENNY LIŚĆ