Marzycielska Poczta w MP 16 Katowice
Kolejny raz nasze przedszkole uczestniczyło w Akcji Marzycielska Poczta. Przedszkolaki wspólnie z nauczycielami wykonali i wysłali piękne kartki świąteczne dla chorych dzieci.
Akcja PKP Bezpieczny przejazd w Miejskim Przedszkolu nr 16
Akcja PKP Bezpieczny przejazd - ZATRZYMAJ się i ŻYJ. Nasze przedszkole odwiedzili pracownicy Polskich Kolei. Przygotowali dla dzieci prelekcję na temat bezpieczeństwa oraz każdy
Konkurs wokalny z okazji Dnia Kota w Miejskim Przedszkolu nr 16 w Katowicach
W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy z okazji Światowego Dnia Kota konkurs wokalny dla przedszkolaków pt. "Koty na Płoty". Zachęciliśmy rodziców do nauki swojego
Uczymy się i bawimy w MP 16 Katowice
Nasze dzieci chętnie uczą się - poprzez zabawę - samogłosek oraz rozpoznawają własne imię (wg Jagody Cieszyńskiej)
Marzycielska Poczta w MP 16 Katowice
Kolejny raz w naszym przedszkolu wysyłamy kartki do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty, zachęcamy wszystkie przedszkola do udziału w tej wspaniałej Akcji.
Joanna Janik dodał(a) wydarzenie ponad 10 lat temu
Marzycielska Poczta
Kolejny raz nasze dzielne przedszkolaki wykonały piękne kartki dla chorych dzieci z "Marzycielskiej Poczty". Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji Marzycielskia PocztaNaszym
Joanna Janik dodał(a) konkurs ponad 10 lat temu