Polecamy Przyjaciele tak się nie bawią, Misiu!

Przyjaciele tak się nie bawią, Misiu!

wczoraj, 13:34 Pod patronatem

W Amberku nowe przezabawne przygody bohaterów bestsellera Misie nie lubią się dzielić urzekają wdziękiem postaci, humorem i radosną kolorowością wyrazistych ilustracji. Pokazują przyjaźń jako umiejętność dostosowywania się do możliwości i upodobań innych, nie rezygnując z własnych potrzeb i przyjemności. Miś i Wiewiórka są najlepszymi przyjaciółmi i zawsze wszystko robią razem. Nie zawsze najlepiej to wychodzi, bo przecież są tak różni. Ale szukają zabawy, którą polubią oboje. Ten uroczy picturebook uczy dziecko zachowań fair i że wspólna zabawa bardzo różniących się osób jest możliwa, jeśli uszanują potrzeby swoje i innych. Dodatkowym walorem edukacyjnym jest rozkładówka o tym, jak wyrażać uczucia, żeby lepiej się porozumiewać.

Wydawnictwo AMBER

Kup publikację