Polecamy [LIVE] Pomysłowy kuferek – wiosna/lato | Eliza Szeliga-Kraus

[LIVE] Pomysłowy kuferek – wiosna/lato | Eliza Szeliga-Kraus

rok temu LIVE

Po części jesienno-zimowej, przyszedł czas na część wiosenno-letnią!
Zapraszamy na spotkanie na żywo z okazji premiery szkolenia online Elizy Szeligi-Kraus „Pomysłowy kuferek – wiosna/lato” w Akademii Edukacji Bliżej Przedszkola!

Jeśli cenisz sobie zabawy rozwijające i piosenki dla dzieci w przyjemnych, radosnych i nowoczesnych rytmach, ten zestaw z pewnością posłuży Ci przez długi czas! Przywitacie wiosnę grając na kubkach razem z żabami, spotkacie ptaszka, który rozbawi nawet największego ponuraka, poznacie stonogę Honoratę, ruszycie w rejs z piracką drużyną, zatańczycie „Oceanicznego twista”, jednym słowem – wiosennych i letnich przygód będzie bez liku! Piosenki, wierszyki, masażyk, instrumentacje, taniec dla mamy, taty i całej rodziny, zabawy z gumą animacyjną – w „Pomysłowym kuferku – wiosna/lato” znajdziesz więcej skarbów, niż pomieści najbardziej opasła skrzynia, znaleziona przez piratów.

Bezpłatne spotkanie na żywo będzie wstępem i zaproszeniem do premierowego szkolenia Elizy Szeligi-Kraus „Pomysłowy kuferek – wiosna/lato”. W czasie spotkania Edukatorka uchyli wieko pełnej wersji szkolenia online przygotowanego dla bliżejprzedszkolnej Akademii Edukacji. Z okazji premiery będzie dostępna zniżka na szkolenie!

Elizę Szeligę-Kraus możecie znać już z pierwszej części tego szkolenia: „Pomysłowy kuferek – jesień/zima”, a także bardzo lubianego szkolenia „Wyciszanki-zabawianki”.
Dobra zabawa, moc inspiracji i pomysłów do pracy z dziećmi gwarantowane. A do tego promocje i niespodzianki dla uczestników spotkania. Zapraszamy!

KIEDY?
1 marca 2023 (środa), godz. 19:00-20:15
GDZIE?

Dołącz do wydarzenia na FB, by nie zapomnieć o spotkaniu